Cestuj dokud můžeš, pak už bude pozdě. Stačí chtít a pak to jde. Nejhorší výmluva je "Já nemám peníze", ale pak prokalit prázdniny to není problém

Madrid a okolí

10. dubna 2008 v 10:56
Do galerie jsem přidal pár fotek z Madridu a okolí, kam jsem se zaletěl podívat na jeden týden. No neleť, když tě stojí zpáteční letenka i s poplatky 20E. A jelikož jsme sehnali ubytování u jednoho Mexičana tak jsme neplatili nic ani za ubytování (pokud nepočítám koupenou flašku whisky). Kupodivu i tak jsem tam nechal nějak moc euro a tak jsem momentálně trochu "fauché" nebo "broke" nebo "švorc". Asi jsem si moc zvykl jezdit do laciných krajů, kam mě letenka stojí více, ubytování platím ale i tak mě to vždy vyjde levněji nežli chvilka v Madridu. Ale zase je to o dost lepší nežli žít v Aix-en-Provence.
V Madridu jsem toho nakonec moc nestrávil. Jeden den jsem byl v Toledu, pak Salamanca, Avila a nakonec Segovia. Kdyby jezdili v sobotu autobusy z Avily do Segovie (cca 40km) tak by se toho dalo stihnout více. A taky bych nebyl z Avily tak strašně spálený. Zapomněl jsem, že je 1300 m.n.m a když jsem se zkoušel dostat do Segovie stopem tak jsem si sežehl krk, obličej, pravou ruku, kterou jsem měl zdviženou, a nárty.
Na Madrid tak zbyly dva dny a o něco více večerů, což mě bohatě stačilo. Dokonce jsem tam zažil trocha kultury když jsem navštívil Prado a Reina Sophia (pokud se takto píše).
Výlet celkem vydařený. Bohužel teď zpět do reality, tzn. začít se učit na zkoušky a koukat se na šedivé nebe s teplotami o něco nepříznivějšími
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama